Як спілкуватися для 3D візуалізації

Skype (бажано), Viber можна використовувати для виконання 3D-візуалізацій.

Електронна пошта – тільки для пересилання матеріалів.

Телефон як спосіб зв'язку не застосовується.

Обмін повідомленнями відбувається в групі Skype або Viber, яка обов'язково входить: представники клієнтів, візуалізатори, управлінська команда студії візуалізації 3DVisio.

Вся кореспонденція повинна відбуватися через групу. Приватні повідомлення не допускаються.

Режим роботи

Робота робиться в робочі дні (не вихідні і не святкові дні).

З понеділка по четвер – з 9 .m до 18.m (за київським часом).

П'ятниця – з 9 до 17 години (за київським часом).

Якщо замовнику потрібно виконувати роботи не в робочий час, вартість замовлення збільшується на 100%.

Настроювання завдань і формування списку приміток

Першочергове завдання формується у вигляді технічного завдання.

Після отримання попередніх рендерів, виконаних, згідно з технічним завданням, замовник протягом 1-2 робочих днів формує перелік зауважень і побажань до виконаної роботи.

Отримавши список зауважень і побажань від замовника, виконавець реалізує їх у терміни виправлення (зазвичай це 2-3 робочих дні).

Звичайна вартість замовлення включає до 3 ітерацій коментарів від замовника.

Коментарі не мають права суттєво відхилятися від технічного завдання. Якщо технічне завдання кардинально змінюється, воно вважається новою 3D-візуалізацією і має бути повторно оплачене як нове завдання. Нове завдання приймається тільки після повного розрахунку за старі завдання і після передоплати.

Якщо замовнику потрібно зробити більше 3 ітерацій, то вартість замовлення збільшується на 30% на кожні 3 наступні порції ітерацій (тільки для квадратних платіжних випадків).

Остаточні рендери займали значну кількість часу для рендеринга, а також після обробки. Зміни, внесені до завдання після остаточного рендери не приймаються. Якщо Замовник вніс зміни після отримання остаточних рендерів і пост-обробки, такі зміни вносяться за 30% вартості замовлення (тільки для випадків оплати за квадрат).

Розрахунок вартості

Вартість інтер'єру залежить від складності робіт і вартості часу.

Якщо час, витрачений на інтер'єр, перевищує стандартний час, витрачений на ці роботи, то приймається оплата за відпрацьовані години (за випадки оплати на площі).

Шкалі часу

Завдання призначаються 2-3 робочих дні на номер, починаючи з дати отримання останнього списку зауважень або технічних завдань (якщо зауважень немає). Якщо замовнику потрібна підвищена терміновість виконання, то вартість замовлення збільшується на 50%.

Тривалість роботи може змінюватися в залежності від складності роботи і виникнення модельних робіт.

Визначте виконавця

Керівник студії візуалізації (або делегований йому людина) визначає, хто буде працювати за наступним замовленням. Замовник може погодитися на виконавця або відмовитися від виконання роботи студії 3DVisio.

Якщо замовник хоче вибрати певного художника, відмінного від директора студії візуалізації, він може це зробити, заплативши додатково 50% за замовлення, а також чекаючи виходу артиста.

Режим роботи

Вся робота виконана дистанційно. Якщо замовник хоче бути присутнім під час проекту, йому виділяється місце в офісі, поруч з 3D візуалізатором і вартість проекту зростає на 100%.

Публікація роботи в портфоліо

Всі роботи опубліковані на сайтах студії візуалізації 3DVisio і бренду K2.

Якщо замовнику потрібно утримати роботу від появи в портфелі, він може оплатити 50% замовлення і робота там не буде опублікована.

Розробка об'єктів

Авторські права та майнові права на створені об'єкти в студії належать студії. Студія має право публікувати та використовувати об'єкти в різних роботах і ресурсах.

Якщо Замовнику потрібна ексклюзивність розробки об'єкта (тобто крім нього об'єкт використовувати не можна), Замовник сплачує 200% вартості розробки об'єкта.

Отримання вихідного коду

Якщо замовнику необхідно отримати вихідні коди матеріалів і моделей, які використовуються в роботі, то він може отримати його, сплативши 50-300% вартості замовлення (визначається складністю і кількістю використовуваних моделей) і більше, якщо проект складний (розрахунок вартості відбувається до передачі інтелектуальної власності в залежності від складності об'єкта і обсягу передачі прав).

Постановка технічного завдання на 3D візуалізацію

При формуванні завдання 3D візуалізатора потрібно вказати обладнання і меблі, які замовник хоче відобразити в проекті. Також потрібно надати фактури і фотографії.

Вам знадобиться малюнок кімнати – якщо ви робите візуалізацію інтер'єру і малюнок будівлі – якщо екстер'єр виконаний.

Пам'ятайте, чим вище якість текстур і матеріалів – тим вище якість візуалізації. Якщо ви хочете фотографічну якість 3D візуалізації, то спробуйте над якістю первинних матеріалів!

Дизайн може відрізнятися від представленого, але комплексним для візуалізаційних завдань.