3D визуализация офисного здания

Зараз часто, переглядаючи рекламу, вибираючи меблі, нерухомість і навіть взуття в інтернеті, користувач не думає, справжнє це фото або це візуалізація, тому що не бачить різниці. Всі сучасні компанії, які виробляють матеріальні об’єкти, давно відкрили сферу 3D візуалізації. Ця область дуже багатогранна, тому давайте розглянемо всі її аспекти.

Продаж нерухомості

Наприклад, ви масштабний забудовник, якому потрібно продати своє майно, рекламувати його, шукати інвесторів на етапі проекту. У вас є проект вашого житлового комплексу, але немає найголовнішого – привабливого контенту для клієнтів, який замінить фотографії будинків, затишних зон відпочинку, шкіл та інших важливих будівель, які у вас заплановані. Відповідно, немає картинок для сайтів, буклетів, телереклами. Тут вам допоможуть професіонали, які створять 3D-модель вашого комплексу, виходячи з креслень, покажуть навколишнє середовище, підберуть виграшні ракурси і правильну атмосферу.

Це буде набагато вигідніше, красивіше і наглядно, ніж викладати просто робочі малюнки, паспортні фасади, ескізи або чекати будівництва всього комплексу для фотографій, що може зайняти багато років. Також за допомогою візуалізацій покупці зможуть розглянути майбутні планування квартир, поверхів, зрозуміти висоту стель, фактичну місткість приміщення. Вам не потрібно чекати потенційних покупців, які прийдуть у ваш відділ продажіу і не потрібно описувати нсловесно всі принади вашого ЖК, так як ця інформація буде забута, а за допомогою візуалізацій клієнт може переглянути все онлайн в будь-який час доби. І не просто картинки, а відео і навіть занурення в світ віртуальної реальності, які дозволяють сучасні технології навіть з телефону.

Також архітектурна візуалізація актуальна на стадії проектування, щоб зрозуміти, як ваш об’єкт впишеться в існуюче середовище, як буде виглядати обране облицювання, декоративні елементи, рослини і як будуть світити різні джерела світла вночі. Ще одним безсумнівним плюсом є створення візуалізацій будь-якої роздільної здатності і розміру для будь-якого рекламного продукту – від картинки, яка буде розміщена на візитці, до величезного банера.

Ще однією важливою перевагою є те, що візуалізація може прибрати всі особливості навколишнього середовища, які можуть відвернути або навіть налякати потенційного покупця. На виході завжди виходить приваблива картина без сміття, непотрібних деталей, різних написів на довколишніх будинках, без предметів і конструкцій, які можуть закрити вид на вашу будівлю. Чого практично неможливо домогтися за допомогою фотографії.

Анімація

Сучасні графічні програми дозволяють створювати відео будь-якої якості і дозволу, анімувати будь-які предмети, використовувати різні спецефекти, інтегрувати квартали в існуючі відео реального будівництва. Все це стане в нагоді всім бажаючим показати, наприклад, механізм складання дивана або показати з усіх боків весь мікрорайон.

Інші області

Наприклад, ви архітектор або дизайнер, якому потрібно продемонструвати клієнту свою ідею, своє бачення інтер’єру або ландшафту. При цьому візуалізація – це репетиція вигляду для реального ремонту. Вашому клієнту буде набагато простіше прийняти рішення, побачивши готовий результат з усіх ракурсів. Він зрозуміє як будуть виглядати всі матеріали або меблі в його квартирі, наскільки актуальним буде перепланування, висоти на головному сайті вже не будуть просто числом, а будуть відображатися на візуалізаціях, як це було б в реальності. На цьому етапі клієнту буде зручніше вносити корективи, розуміючи всю ідею, ніж потім витрачати час  на те, щоб перезамовити ту ж плитку або диван і втратити через це фінанси і нерви. А для вас це буде красивим і наглядним прикладом в портфоліо.

Візуалізація дуже актуальна для сфери продажів – від тюбика зубної пасти до величезного лайнера. Погодьтеся, набагато простіше на готовій 3D-моделі змінити колір, ніж найняти фотостудію, фотографа, команду вантажників і транспорт, щоб сфотографувати ту ж модель дивана в двадцяти варіантах оббивки і зробити це так, щоб при виборі відтінку на сайті ці фотографії збігалися один з одним. А тепер уявіть, що ви, крім цього дивана, в магазині кілька тисяч позицій. Або ви не впевнені, що ця модель буде добре виглядати в певному відтінку або матеріалі, але ви хотіли б подивитися на неї, перш ніж почати виробництво. У цьому вам також допоможе 3D-візуалізація та моделювання.

Ніщо не заважає вам замовити 3D-модель і працювати з нею, щоб внести будь-які зміни, коли ви відчуваєте себе комфортно, контролюючи процес її створення. Крім того, зараз дуже популярна функція обертання об’єкта навколо своєї осі для перегляду з усіх боків, що також досягається за допомогою 3D візуалізації.

Іншою стороною 3D-моделювання є створення моделей, готових до друку на 3D-принтері, що значно полегшує процес продажу продукту. Замовивши одну 3D-модель, можна виготовити нескінченну кількість елементів. Наприклад, навіть у медицині вони використовують 3D-моделі для макетів і тренувань перед операціями, для протезування.

Ювелірна індустрія також не від’ємнавід  3D-моделювання, на основі цих моделей створює безліч форм для майбутніх прикрас.

Для чудового результату надзвичайно важливо замовити архітектурну візуалізацію у професіоналів, які розуміють всі аспекти, пов’язані з будівництвом, дизайном, ергономікою. Які не просто роблять свою справу, а й вкладають в кожен проект частину своєї душі, відповідають за свою роботу та притримуються сроків.

Найкращим варіантом з точки зору ціни/якості сьогодні є студія 3D візуалізації 3DVisio®. Замовити прорахунок роботи можна електронною поштою або у Viber: rs@corp2.net, 380679016322.

Leave a Reply

Your email address will not be published.